Formula unike zviceriane për eleminimin e rrudhave vjen në Shqipëri dhe Kosovë

Zvicra eshte e njohur per inovacionet ne produktet anti-age. Reputacioni qe kane produktet e kujdesit te lekures dhe fytyres eshte i pa diskutueshem.
Çelësi i suksesit qëndron në zhvillimet më të fundit shkencore, përbërësit organikë dhe mbi të gjitha në efektivitetin e tyre!

Per shumicen e njerezve te famshem eshte e veshtire ti percaktohet mosha vetem duke u pare. Sekreti qendron ne perdorimin e produkteve te cilet jane krijuar me
teknologjine anti-age zvicerane.

Shikoni këto foto:

Shqipe Balla, menaxhere eventesh, ajo lindi në vitin 1972. Ajo ka katër fëmijë. Vajza më e madhe është gati për të mbushur 27! Shqipja është 49 vjeç.

Shqipja tregon per agjensine tone mjekesia.com historine e saj te vecante:
“Para disa vitesh fillova te perdor nje serum te cilin ma mundesoi miku im Dr.Schmidt i cili punon ne zvicer ne nje
nga laboratoret me te famshem te kerkimeve shkencore per teknologjite anti-age. Ai me beri qe ta provoja serumin iuvenis (te jesh e re) sic e quante Dr.Schmidt.

Efekti i tij ishte i mrekullueshem, qe ditet e para te perdorimit rinimi ishte i dukshem dhe cdo jave qe kalonte dukesha gjidhmon dhe me mire. Shoqet vazhdimisht me kerkonin qe ti siguroja dhe atyre kete serum por ne ate kohe ky serum nuk ka qene i disponueshem per te gjithe keshtu qe une nuk mund ti ndihmoja dot.

Tani jam shume e kenaqur qe serumi iuvenis eshte i gatshem per te gjithe dhe une mund te tregoj qe sekreti im eshte perdorimi i serumit iuvenis.”

Pas më shumë se dy vitesh përgatitje dhe testime ju prezantojmë me serumin anti-rrudhë Iuvenis, i cili është krijuar me teknologjinë revolucionare bio-mimetics. Kjo risi integron shkencën dhe natyrën për të përfituar rezultate të shkëlqyera në një kohë të shkurtër dhe pa efekte anësore apo varësi.

Pas aplikimit të serumit Iuvenis, përbërsit e tij depërtojnë thellë në lekurë dhe fillojnë të veprojnë në mënyrë të menjëhershme duke rritur qarkullimin e gjakut, kjo gjë dallohet edhe nga ndjesia e pickimeve të lehta që jep në zonat ku aplikohet.

Kombinimi me elementet unik që ka serumi Iuvenis bën të mundur krijimin e kushteve ideale për lindjen e qelizave të reja, të cilat fillojnë të krijohen pas pak minutash dhe që vazhdojnë përgjatë gjithë ditës, duke e bërë lëkurën elastike dhe të tendosur. Pas disa ditësh aplikim do të vini re një reduktim të dukshëm të rrudhave deri në zhdukjene tyre.

Dr. Bleriana Shqepa, dermatologe

Duhet të jemi shumë të kujdesshëm pasi shumica e produkteve në treg nuk e luftojnë shkakun por thjesht kamuflojnë rrudhat. Ndaj dhe shumë gra mund të kenë ngelur të zhgënjyera nga produktet dhe metodat tradicionale të trajtimit të rrudhave.

Sot ne kemi një mënyrë inovative në largimin e rrudhave dhe inflamacionit kronik të lëkurës e cila është serumi
anti-age iuvenis.

I cili perdor tre acide hyaluronike me pesha te ndryshme molekularete cilat depërtojnë thellë në shtresat e lëkurës dhe krijojnë në to një mjedis ideal për të luftuar inflamacionin kronik dhe shkaktaret e tjere te rrudhave.

Dr. Rozana Çela, Dermatologe

Zgjidhja ideale për trajtimin e rrudhave në lëkurë është përdorimi i një serumi rigjenerues dhe kundra rrudhave. Sigurohuni që ta aplikoni atë në zonat ku rrudhat janë më të pranishme dhe më pas përhapeni në të gjithë fytyrën.

Unë do ju rekomandoja të përdorni serumin anti-age IUVENIS pasi ky serum përmban gjithë ingredientët rigjenerues te cilet i nevojiten lëkurës dhe nuk ka efekte anësore. Gjithashtu IUVENIS është i përshtatshëm të përdoret në çdo stinë të vitit.

Pasi të keni aplikuar rregullisht serumin IUVENIS rezultatet në lëkurën tuaj do ti vëreni më shpejt nga sa e kishit menduar. Që në dy, trë javet e para të përdorimit do të vini re një reduktim drastik të rrudhave dhe do të dukeni disa vite më e re.

Unë si dermatologe jam duke e perdorur dhe deri më tani jam tepër e kënaqur nga ky produkt origjinal dhe mbi të gjitha pa efekte anësore. Jua rekomandoj plotësisht!

Brisilda Hasa, Estetiste

Kohët e fundit, qendra jonë estetike ka kryer një numër të lartë të trajtimeve të fytyrës me anë të serumit iuvenis. Të gjitha gratë kishin probleme të ngjashme:

Vija të thella nasolabiale, rrudha ballore, linja rreth syve dhe buzëve, dhe lëkurë pa jetë. Secilës prej tyre iu aplikua serumi antiage iuvensis ne fytyrë dhe në qafë.
Rezultatet ishin të mahnitshme: 90% e grave treguan një zbutje në rrudha dhe një ngjyrë më të shëndetshme dhe më rrezatuese!

Shikoni këto foto që tregojnë rezultatet e dukshme të marra në sajë të produktit inovativ të Iuvenis.
Duke pasur shumë vite përvojë, mund të them se efekti lifting i ketij serumi është i mrekullueshëm. Keto rezultate ne nuk i kemi mundur ti arrime me perpara.

Serumi anti-age iuvenis e bëri të mundur, dhe efekti zgjat deri në një vit. Ne rekomandojmë serumin Iuvenis për rigjenerim të lëkurës për gratë mbi 20 vjeç, si një trajtim 2 javor për fytyrën dhe qafën.

Ofertë Speciale për lexuesit tanë: